Dnes je neděle 22.9.2019, svátek má Darina

Letní setkání

Léto už se pomalu chýlí ke svému konci. Do poslední chvíle vydává ze sebe horké sluneční paprsky. Kdo mohl užil si krásné dovolené. Prázdniny měl i Divadelní spolek Slavkov u Brna. Abychom však opět zažili atmosféru vystoupení v teplém letním večeru na otevřené venkovní scéně, přijali jsme pozvání do Podivína. V tomto městě vinařského kraje mají jednou za čtrnáct dní akci nazvanou MODRÉ ÚTERÝ.

Na nově otevřené venkovní scéně amfiteátru Spolkového domu vystupují známé i méně známé osobnosti, kapely a soubory z hudební oblasti, aby zde rozdali radost a pohodu. Jelikož z tohoto kraje pochází i Luboš Javůrek, kapelník skupiny Bokomara a spoluautor úspěšného představení Všechny lásky světa, zařídil pro slavkovské ochotníky pozvání k vystoupení. Odpoledne a večer v úterý 27. srpna 2019 teplem opravdu nešetřily. Přivítala nás milá a vstřícná paní organizátorka a krásné prostředí .Velice jsme ocenili aktivitu místních v oblasti kultury. Naši chlapci z techniky Jan Matyáš a hostující Pavel Doležal už zde byli dávno před námi, aby nachystali vše potřebné. Představení je technicky náročné a proto jim patří velký dík za čas a ochotu. Muzikál „Všechny lásky světa“ byl na tomto prostoru uveden jako první divadelní představení. Doposud se zde odehrávaly jen hudební koncerty. Publikum bylo úžasné, diváci živě reagovali a spolu s námi se skvěle bavili. Děkujeme všem za vydařené představení. A pokud bude možnost, rádi sem opět zavítáme.

 

EKO

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

  • Knihovna v novém
    Po více než šedesáti letech (s největší pravděpodobností) se dětské oddělení Městské knihovny ve Slavkově u Brna dočkalo nových regálů, které jsou vzhledově mnohem příjemnější a také lépe vyhovují různým (zpravidla větším) formátům dětských publikací.

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve... celý článek

Příroda

  • Pelmel nejen o přírodě Slavkova
    Od jara až do pozdního léta se toho ve zbytcích naší přírody hodně událo. Prakticky všechno důležité. Hnízdění, vyvádění mláďat, a teď již u některých i odlet do teplých krajů. Tak například rorýsi jsou už začátku srpna na cestě do jižní Afriky. Chybí nám jejich akrobatické lety... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.